Studio WR.O

Wspieramy marki. Artystyczną fotografią użytkową.

Jesteśmy duetem fotografów.

Stylizujemy, kadrujemy, działamy na wyobraźnię.

Unikalne foto kampanie.
Ujęcia, które zatrzymują uwagę na Twoich produktach i usługach.

Artystyczne sesje wizerunkowe.
Kreacja, w której czujesz się wiarygodnie i komfortowo. 

Profesjonalne zdjęcia produktowe.
Sprzęt, oko do światła i detali – by Twoje produkty mówiły same za siebie.

Oferujemy:
Wykonujemy profesjonalne sesje portretu biznesowego dla firm, korporacji, instytucji publicznych i prasy biznesowej. Realizujemy kompleksowe sesje, podczas których fotografujemy zespoły pracowników. 
Fotografujemy architekturę i wnętrza dla architektów, hotelarzy, deweloperów i inwestorów, sesje kulinarne dla restauracji, kawiarni, jak również dla prasy kulinarnej i blogerów. Stylizujemy potrawy oraz fotografujemy dania do menu, oferujemy sesje zdjęciowe szefów kuchni, menadżerów czy obsługi hotelu. Uzupełnieniem naszej oferty jest fotografia produktowa.

 

 

Kim jesteśmy?

Bartosz Wrotniak i Krzysiek Orłowski
– to my tworzymy Studio WR.O
i działamy na terenie całej Polski. 

Obaj jesteśmy absolwentami Instytutu Twórczej Fotografii w czeskiej Opawie i współpracujemy ze sobą od 12 lat.
Realizujemy zlecenia dla dużych sieci marketów, korporacji i restauracji, mamy doświadczenie pracy w agencjach reklamowych i w obsłudze klientów indywidualnych.

Nie strzeżemy zdobytej wiedzy jak tajemnicy handlowej. Przeciwnie – dzielimy się nią, prowadząc warsztaty oraz wykłady w Wrocławskiej Szkole Fotografii. 

Długoletnia znajomość pomogła nam wypracować rozpoznawalny styl, w którym łączymy pomysłowe przełamywanie schematów i artystyczny polot Krzyśka z technicznym kunsztem i elegancją kadrów Bartosza. Oferujemy wyrazistą fotografię portretową, produktową i kulinarną, bo lubimy widzieć, jak wzmacnia przekaz i tożsamość marek.
I wierzymy, że język obrazu podnosi sens i wpływ do kolejnej potęgi.

Pracowaliśmy dla